Muğla Akrilik Zemin Kaplama ve Akrilik Boya Firması

Muğla Akrilik Zemin Kaplama? Muğla Akrilik Zemin Kaplama m2 Fiyatları!

Akrilik zemin kaplama fiyatları için Muğla bölgesinde hizmet veren ekiplerimiz'den bilgi alabilirsiniz. Muğla ilinden spor zeminler, Akrilik zemin kaplama döşeme hizmetleri ile ilgili müşterilerimiz sayfada bulunan WhatsApp ve irtibat numaramızı kullanarak detaylı bilgiye ulaşabilirler.

Muğla Akrilik Zemin Kaplama ile ilgili bilmeniz gereken bazı konular aşağıdaki gibidir..
– Muğla'da Akrilik Zeminin Uygulanacağı Alanın Alt Zemini Nasıl Olmalı Akrilik kaplama uygulaması için alt zemin asfalt ya da beton olmalıdır. Ekiplerimiz tarafından aynı zamanda keşif yapılmaktadır.
– Muğla'da Akrilik Zemin Nasıl Uygulanır?; Akrilik kaplama, istenilen renkte 2-3 mm kalınlığında 4-11 katman olarak uygulanır.
- Muğla Akrilik Zemin Kaplama Fiyatlar; Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları istenilen zemin kaplamasına göre değişmektedir. Dilerseniz Muğla için akrilik zemin kaplama fiyatlarını iletişim kanallarımızı kullanarak öğrenebilirsniz. WhatsApp üzerinde atacağınız görseller fiyat verme işlemini hızlandırmaktadır.

Peki Akrilik Zemin Kaplama Nedir? Akrilik Zemin Kaplama Alanları ve Özellikleri Nelerdir

Akrilik zemin dayanıklı, hijyenik, temizliği kolay, tamiri ise çok kısa zamanda kolayca yapılabilir bir zemin türüdür. Akrilik zemin kaplama malzemesiyle açık ve kapalı spor sahalarında tenis kortlarında, voleybol, basketbol sahalarında , sert ve esnek zeminler oluşturulabilir. Fiyat bakımından Ekonomik yapısı ve değişik renk seçenekleriyle ile spora ve sporcuya profesyonel dünya standartlarında Akrilik zemin kaplamaları sunmaktayız. Akrilik spor zemin kaplama malzemesinin uygulanacağı zemin tercihen asfalt olmalıdır. Peki Akrilik zemin nerelere uygulanır? Akrilik zemin, özellikle tenis kortları zeminleri için geliştirilmiş, saha içersinde topun kontrollu olarak oynanmasını sağlayan akrilik esaslı zemin kaplamalarıdır. Akrilik zemin açık havada oynanan tüm spor oyun alanları için uygundur. Akrilik zemin uygulaması sadece sportif alanlar dışında; hastaneler, laboratuvarlar, dispanserler, garajlar, hangarlar ve kliniklerde akrilik zemin uygulaması yapılabilmektedir.
Akrilik Zeminlerin Diğer Kullanım Alanları ise şöyle;
Yürüyüş parkurları ve bisiklet yolu, Tenis kortları, Basketbol sahaları, Voleybol/hentboll sahaları, Çok amaçlı spor sahaları, Skating roller pistleri, Atletizim pistleri, Bowling ve bocce sahaları, Anti-shock çocuk oyun alanları,

Firmamızın Yaptığı Diğer Hizmetler

1995 yılında kurulan firmamız 20 yıllık tecrübesiyle yeni ve modern makinelerle, deneyimli ekib ve yüksek kalite standartlarında ve müşterilerimizin bu alandaki beklentilerini karşılayacak düzeyde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Değişim Spor olarak; Asfalt yapımı, basket tenis ve diğer saha yapımı, Asfalt ve boya kaplaması, Site yolları, Fabrika Sahaları, Koşu pisti, Açık-Kapalı Otopark, tek kompenantlı yol çizgisi, çift kompenantlı yol çizgisi, yol ve otopark çizgileri, duvar ve kolon şeritleri, hız kesiciler, iş sahaları , kolon numaralandırma, kolon ve duvar taramaları, engelli işaretleri, spor sahaları, yaya geçitleri, yönlendirme okları ve zemin kaplama uygulamalarında hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize gerçekleştirmiş olduğumuz başarılı uygulamaların yanı sıra kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Sektöründe kazandığı bilgi ve edindiği tecrübe ile kaliteli uygulamarını müşterilerine sunmaktadır. Günümüz teknolojisi araçları ve kaliteli malzemeleri ile uzun süre dayanıklı ve yıpranmayan çalışmalar yapmaktayız. Estetik ve şık tasarımlar ile her zaman kendi çizgisini yansıtan firmamız bu alanda yetiştirdiği elemanlar ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır.

BİZE ULAŞIN

Tel: 0(216) 498 83 18

Fax: 0(216) 419 83 96

Mehmet Akif Mh. Fatih Bulvarı No: 218/8 K:3 Sultanbeyli/İSTANBUL

Asfalt, Epoksi, Akrilik, Poliüretan Zemin Kaplama Hizmetleri

Türkiye & Orta Asya'da Spor Saha zeminlerinde, Asfalt, Akrilik, Epoksi, Poliüretan Uygulamalarında Çözüm Ortağınız Oluyoruz..!

KAMPANYALAR

E-posta Adresinizi Gönderin Kampanya ver fırsatları Kaçırmayın..