Spor Zeminler, Epoksi Zemin Kaplama Firması


Spor Zeminler, Epoksi Zemin

Epoksi Zemin Kaplama, Epoksi Zemin Boyama m2 Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Epoksi Zemin Kaplama

Kimyasal dayanımları ile ilgili olarak bilinen diğer sistemlerden(Poliüretan, metilmetakrilat v.s) çok dayanıklıdır. Alakali ortamlara, seyreltik asitlere, hayvansal ve mineral yağlara, şarap, tuzlu su, atık sular, petrol, benzin, jet yakıtı, alkol v.b daha bir çok kimyasallara mükemmel dayanım gösterir.
Yeni teknoloji epoxy kaplamalar artık daha hızlı kürlenebilen tipte de üretilebildiğinden üretimin hali hazırda sürdüğü tesislerde bekleme süraelerini kısaltmakta, dolayısıyla uygulama esnasında oluşabilecek üretim kayıplarınıda en aza indirmektedir.
Epoxy sistemler aşınma direnci yüksek zemin kaplamalarındandır.Tozumayı kesinlikle engelleyen antistatik özelliğe sahiptir.Bu özelliğinden dolayı tozumanın üretimi engellediği ortamlarda kesinlikle kullanılmalıdırlar..
Epoxy sistemlerin bir diğer özelliği elektriksel yalıtkanlıklarıdır.Bu özellikleri ile yüksek elektriksel gerilimlere dayanımı mükemmeldir.Elektriksel iletkenliğin istendiği kondaktif zemin uygulamalarında ise farklı bir yapıda olan epoxy kaplamalar kullanılır.
Epoxy sistemler eksizdir.İstenilen metrajlarda eksiz, tek parçalı olarak kaplanabilirler. Bu özellikleri kaplamaya hijyenik bir özellik kazandırır. Yüzeyin parlak ve pürüzsüz olması antibakteriyel ortamlar için idealdir..
Genellikle iki komponentli olan epoksiler, diğer termoset plastikler gibi belli süre sonra sıvı halden katı hale geçer ve takibeden bir iki hafta içinde olgunlaşarak nihai sertliğe ulaşır. Cam veya karbon elyafı ile epoksi kombinasyonu mükemmel mekanik dayanıklılığa sahiptir. Bu yüzden uzay ve havacılık teknolojilerinde ve denizcilik alanında çok kullanılır. Epoksi, inşaat alanında da yaygın kullanılan bir malzemedir. Onarım sırasına uygun çatlakların doldurulmasında, sonradan betonun içine eklenecek çelik donatıların yerleştirilmesinde kullanılır. Betonarme içine saplanan donatılar için çekme mukavemetleri oldukça yüksektir. Epoksi, aynı zamanda bir yüzey kaplama ürünüdür. Ayrıca, boya veya astar olarak da kullanılır.

Epoksi Zemin Kaplama m2 fiyatı

Zemin epoksi kaplama sistemleri ile ilgili olarak sizlere alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile beraber en kısa zaman dilimi içinde verimli sonuçlar elde etmenizi sağlıyor ve çok kısa bir süreçte çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Sizlerde dilerseniz epoksi ile ilgili olarak firmamız dahilinde gerekli görüşmeleri sağlayabilir ve bu işlemler ile ilgili olarak uygun bir zaman aralığı için randevu alabilirsiniz. Çünkü biz size alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile beraber en kısa zaman dilimi içinde verimli bir şekilde sonuçlar elde etmenizi sağlıyor ve epoksi boyama işlemlerini de üstlenerek bu alanda size tertemiz bir teslimat sağlıyor ve memnuniyetinizi kazanıyoruz.

Epoksi Zemin Kaplama m2 fiyatı

Müşteri Epoksi Zemin Kaplama Arama Kriterleri

Epoksi zenin kaplama | Epoksi zemin düşeme | Epoksi zemin yapma | Epoksi zemin uygulama | Epoksi zemin yapımı | Epoksi Zemin Kaplama serme | Epoksi Zemin Kaplama m2 fiyatı | Epoksi Zemin Kaplama maliyeti | Epoksi Zemin Kaplama firması | Epoksi zemin Epoksi zemin boyası Epoksi zemin kaplama pozu Epoksi zemin kaplama nedir Epoksi zemin fiyatları Epoksi zemin kaplama fiyati Epoksi zemin kaplama bursa Epoksi zemin kaplama izmir Epoksi zemin kaplama nasıl yapılır Epoksi zemin kaplama teknik şartnamesi Epoksi zemin kaplama Epoksi zemin kaplama ankara Epoksi zemin boyama Epoksi zemin birim fiyat Epoksi boya zemin kaplama Epoksi beton zemin boyası cushion Epoksi zemin kaplama cushion Epoksi zemin kaplama fiyatları cushion Epoksi zemin Epoksi zemin diyarbakır Epoksi esaslı zemin kaplaması Epoksi zemin boya fiyatları istanbul Epoksi zemin Epoksi zemin kaplama boya fiyatları Epoksi zemin kaplama m2 fiyatı Epoksi zemin nasıl yapılır Epoksi zemin özellikleri Epoksi spor zemin Epoksi spor zemin kaplama Epoksi zemin uygulaması Epoksi zemin kaplama uygulaması Epoksi bisiklet yolu zemin kaplama

BİZE ULAŞIN

Tel: 0(216) 498 83 18

Fax: 0(216) 419 83 96

Mehmet Akif Mh. Fatih Bulvarı No: 218/8 K:3 Sultanbeyli/İSTANBUL

Asfalt, Epoksi, Akrilik, Poliüretan Zemin Kaplama Hizmetleri

Türkiye & Orta Asya'da Spor Saha zeminlerinde, Asfalt, Akrilik, Epoksi, Poliüretan Uygulamalarında Çözüm Ortağınız Oluyoruz..!

KAMPANYALAR

E-posta Adresinizi Gönderin Kampanya ver fırsatları Kaçırmayın..