Değişim Spor Kimdir? Hakkımızda


img

Haydar OYİT

DEĞİŞİM SPOR ONURSAL BAŞKANI
Şirket Profili

Değerli Müşterilerimiz..
1995 yılında kurulan firmamız 20 yıllık tecrübesiyle yeni ve modern makinelerle, deneyimli ekib ve yüksek kalite standartlarında ve müşterilerimizin bu alandaki beklentilerini karşılayacak düzeyde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Değişim Spor olarak; Asfalt yapımı, basket tenis ve diğer saha yapımı, Asfalt ve boya kaplaması, Site yolları, Fabrika Sahaları, Koşu pisti, Açık-Kapalı Otopark, tek kompenantlı yol çizgisi, çift kompenantlı yol çizgisi, yol ve otopark çizgileri, duvar ve kolon şeritleri, hız kesiciler, iş sahaları , kolon numaralandırma, kolon ve duvar taramaları, engelli işaretleri, spor sahaları, yaya geçitleri, yönlendirme okları ve zemin kaplama uygulamalarında hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize gerçekleştirmiş olduğumuz başarılı uygulamaların yanı sıra kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Sektöründe kazandığı bilgi ve edindiği tecrübe ile kaliteli uygulamarını müşterilerine sunmaktadır. Günümüz teknolojisi araçları ve kaliteli malzemeleri ile uzun süre dayanıklı ve yıpranmayan çalışmalar yapmaktayız. Estetik ve şık tasarımlar ile her zaman kendi çizgisini yansıtan firmamız bu alanda yetiştirdiği elemanlar ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Değişim Spor'un Geçmiş Deneyim ve Tecrübesi

DEĞİŞİM SPOR Topluma, müşterilerine ve tüm çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirmede en önemli unsurun "KALİTE ve KÜLTÜRÜN" anlayışı olduğunu göstermiştir. Globalleşmenin getirdiği rekabet ortamında, kuruluşun mevcudiyetini sürdürebilmesi ve gelişmesi için Kalite Yönetim Sistemi'nin gerekli olduğu bilinci içinde olan firmamız, sistemini ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem Standardına göre yapılandırmıştır. DEĞİŞİM SPOR Kaliteli iş teslimi ve çevreci anlayışı, yönetim tarzı ile gücünü müşteriden alarak sektöründe faaliyetini sürdürmektedir.En önemlisi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda faaliyetlerimizi göstermemizdir..

Değişim Spor'İlkeleri ve Faaliyet Uygulama Anlayışı

Müşteri ilişkilerine önem vererek onların istek ve beklentilerini karşılamak,Kalite hedefidir. Sektöründe kalite, fiyat ve zamanında teslimatta en iyilerin arasında olmak, Rekabette sektörde öncilikli firma olma anlayışı
Sürekli iyileşme çalışmalarına önem vererek müşteri memnuniyeti ile çalışmak, Hizmet kalite anlayışı
Problem çözümünde grup çalışmalarına önem vermek, bilgiyi paylaşmak,Sürekli koordine alışverişi anlayışı
Çalışana önem vermek, çalışanın memnuniyetini sağlamak,Personel anlayışımızdır.
Çalışma ortamında çevreye, iş güvenliğine, temizlik ve düzene önem vermektir.Çevreye saygılı ve uyumlu olma anlayışımızdır.

Misyonumuz..!

Kaliteyi her gün biraz daha arttırmak Müşteri Memnuniyetini en üst seviyelere taşımak
Çevreye saygılı olmak
Sağlık ve emniyeti en ön planda tutmak
Yeniliklere açık olup sürekli gelişmek
Asfalt sektöründe sürekli büyümek ve sektörün gelişimine katkıda bulunmak
Profesyonel kadrolar ile çalışarak sektörün aranılan öncü firmaları arasındaki yerimizi korumak.

Vizyonumuz..!

Sürekli olarak değişen dünya koşullarına ve teknolojilerine uyumlu ve takipçi bir yaklaşımla daha iyiye ve ileri yol alarak sektör ve toplumumuzun kalkınmasına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır.

BİZE ULAŞIN

Tel: 0(216) 498 83 18

Fax: 0(216) 419 83 96

Mehmet Akif Mh. Fatih Bulvarı No: 218/8 K:3 Sultanbeyli/İSTANBUL

Asfalt, Epoksi, Akrilik, Poliüretan Zemin Kaplama Hizmetleri

Türkiye & Orta Asya'da Spor Saha zeminlerinde, Asfalt, Akrilik, Epoksi, Poliüretan Uygulamalarında Çözüm Ortağınız Oluyoruz..!

KAMPANYALAR

E-posta Adresinizi Gönderin Kampanya ver fırsatları Kaçırmayın..